Škola sunny: Prečo sa moslimka môže aj pokrájať...

Autor: Aisha Moková | 25.7.2012 o 8:20 | (upravené 25.7.2012 o 8:37) Karma článku: 14,06 | Prečítané:  3331x

a jej viera nebude nikdy dosť dobrá, o inteligencii ani nehovoriac. Čersvým moslimkám nahučia len krásne výroky dokazujúce úctu islamu voči žene, ako napríklad: "Raj leží pri nohách matky". Škoda, že práve tieto sú vymyslené, čo vám ukážem neskôr. Pozrime sa však, čo Prorok hovoril o ženách naozaj.

 

Bukhari  (Book #6, Hadith #301)

Prerozprával Abu Said Al-Khudri: Raz Posol Aláha vyšiel von do Musalla (aby vykonal modlitbu) Id-al-Adha alebo modlitbu Al-Fitr. Potom šiel k ženám a povedal, „Ó ženy! Dávajte almužny, lebo som videl že väčšina obyvateľov Pekelného Ohňa ste vy (ženy)“ Ony sa opýtali, „Prečo je to takto, Ó Posol Aláha?“ On odpovedal, „Vy často preklínate a ste nevďačné k vašim manželom. Nevidel som nikoho chybnejšieho v inteligencii a náboženstve než vás. Obozretný citlivý muž môže byť zvedený zo správnej cesty niektorými z vás.“ Ženy sa opýtali, „Ó Posol Aláha! Čo je chybné v našej inteligencii a v nášom náboženstve?“ Odpovedal, „Nie je svedectvo dvoch žien rovné svedectvu jedného muža?“ Ony odpovedali kladne. On povedal, „To je nedostatok v ich inteligencii. Nie je pravda, že žena sa nesmie modliť ani držať pôst počas svojej menštruácie?“ Ženy odpovedali kladne. On povedal, „To je nedostatok v ich náboženstve.“

 

Nasledujúci hadís znie ešte lichotivejšie:

 

Muslim (Book 1, No.142

„Ó ženy, mali by ste žiadať o odpustenie lebo som vás videl väčšinu medzi obyvateľmi Pekla,“ Múdra žena sa opýtala: Prečo je to tak, Posol Aláha, že ženy sú väčšina obyvateľov Pekla? Prorok poznamenal, „Príliš veľa preklínate a ste nevďačné k vašim manželom. Máte nedostatok zdravého úsudku, zlyhávate v náboženstve a kradnete rozvážnosť múdrym.“ Na to žena poznamenala: Čo je zlé s naším zdravým úsudkom? Prorok odpovedal, „Váš nedostatok zdravého úsudku sa dá vyvodiť z faktu že svedectvo dvoch žien sa rovná svedectvu jedného muža. To je dôkaz.

 

Tak si to zrekapitulujme: Prevažná väčšina žien  bude horieť v pekelnom ohni. Prečo? Veľa kľajú. Sranda, že ja som nadávať počula poväčšine mužov. A sám Prorok v Koráne zaviedol "závody v preklínaní". Po druhé, sú nevďačné. Ak muž urobí jeden prešľap, napríklad ako keď Prorok znásilnil Koptskú slúžku svojej manželky Hafsy, Maryah, v Hafsinej izbe a v jej posteli potom ako ju oklamal, že  sa po ňej zháňa otec a dostal ju z domu, všetky ženy sa proti nemu spikli a zabudli na jeho dobrodenia, nevďačnice!

 

O nezmyselnej tzv. kruhovej logike ani nehovoriac: ja vymyslím pravidlo, ak to dodržuješ znamená to že nie si inteligentný a tvoja viera je chybná.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Učiteľ, ktorý sa rád hral. Ako sa Milan Reindl stal dizajnérom Lego Technic

Nevyštudoval techniku ani dizajn. Napriek tomu sa stal jedným z jedenástich dizajnérov Lego Technic. Len vďaka tomu, že si rád z lega skladal veci, na ktoré nemal návod.

DOMOV

Smer chce byť politicky nekorektný aj robiť poriadky v osadách

Novými podpredsedami sú Blanár a Žiga.

SVET

Výbuchy pri štadióne v Istanbule zabili najmenej 13 ľudí

K explóziám došlo hodinu po zápase medzi Besiktasom a Bursasporom.


Už ste čítali?