Škola sunny: Prečo sa moslimka môže aj pokrájať...

Autor: Aisha Moková | 25.7.2012 o 8:20 | (upravené 25.7.2012 o 8:37) Karma článku: 14,06 | Prečítané:  3353x

a jej viera nebude nikdy dosť dobrá, o inteligencii ani nehovoriac. Čersvým moslimkám nahučia len krásne výroky dokazujúce úctu islamu voči žene, ako napríklad: "Raj leží pri nohách matky". Škoda, že práve tieto sú vymyslené, čo vám ukážem neskôr. Pozrime sa však, čo Prorok hovoril o ženách naozaj.

 

Bukhari  (Book #6, Hadith #301)

Prerozprával Abu Said Al-Khudri: Raz Posol Aláha vyšiel von do Musalla (aby vykonal modlitbu) Id-al-Adha alebo modlitbu Al-Fitr. Potom šiel k ženám a povedal, „Ó ženy! Dávajte almužny, lebo som videl že väčšina obyvateľov Pekelného Ohňa ste vy (ženy)“ Ony sa opýtali, „Prečo je to takto, Ó Posol Aláha?“ On odpovedal, „Vy často preklínate a ste nevďačné k vašim manželom. Nevidel som nikoho chybnejšieho v inteligencii a náboženstve než vás. Obozretný citlivý muž môže byť zvedený zo správnej cesty niektorými z vás.“ Ženy sa opýtali, „Ó Posol Aláha! Čo je chybné v našej inteligencii a v nášom náboženstve?“ Odpovedal, „Nie je svedectvo dvoch žien rovné svedectvu jedného muža?“ Ony odpovedali kladne. On povedal, „To je nedostatok v ich inteligencii. Nie je pravda, že žena sa nesmie modliť ani držať pôst počas svojej menštruácie?“ Ženy odpovedali kladne. On povedal, „To je nedostatok v ich náboženstve.“

 

Nasledujúci hadís znie ešte lichotivejšie:

 

Muslim (Book 1, No.142

„Ó ženy, mali by ste žiadať o odpustenie lebo som vás videl väčšinu medzi obyvateľmi Pekla,“ Múdra žena sa opýtala: Prečo je to tak, Posol Aláha, že ženy sú väčšina obyvateľov Pekla? Prorok poznamenal, „Príliš veľa preklínate a ste nevďačné k vašim manželom. Máte nedostatok zdravého úsudku, zlyhávate v náboženstve a kradnete rozvážnosť múdrym.“ Na to žena poznamenala: Čo je zlé s naším zdravým úsudkom? Prorok odpovedal, „Váš nedostatok zdravého úsudku sa dá vyvodiť z faktu že svedectvo dvoch žien sa rovná svedectvu jedného muža. To je dôkaz.

 

Tak si to zrekapitulujme: Prevažná väčšina žien  bude horieť v pekelnom ohni. Prečo? Veľa kľajú. Sranda, že ja som nadávať počula poväčšine mužov. A sám Prorok v Koráne zaviedol "závody v preklínaní". Po druhé, sú nevďačné. Ak muž urobí jeden prešľap, napríklad ako keď Prorok znásilnil Koptskú slúžku svojej manželky Hafsy, Maryah, v Hafsinej izbe a v jej posteli potom ako ju oklamal, že  sa po ňej zháňa otec a dostal ju z domu, všetky ženy sa proti nemu spikli a zabudli na jeho dobrodenia, nevďačnice!

 

O nezmyselnej tzv. kruhovej logike ani nehovoriac: ja vymyslím pravidlo, ak to dodržuješ znamená to že nie si inteligentný a tvoja viera je chybná.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Policajný odborár: Útočiť na ženu od chrbta nie je normálny zákrok

Ak by mali policajti kvalitnú výbavu, počet incidentov by klesol, tvrdí policajný odborár MARIÁN MAGDOŠKO.

DOMOV

Kaliňák nepovažuje sotenie ženy za podstatné, nová ombudsmanka to skúma

Policajný prezident Tibor Gašpar chce zlepšiť psychickú prípravu policajtov.

KOMENTÁRE

Dni Islamského štátu sú takmer spočítané, ale teror v Európe nezmizne

Radikálni bojovníci sa vracajú do Európy.


Už ste čítali?