Vedecké fakty v Koráne: mužské semeno

Autor: Aisha Moková | 13.9.2012 o 7:29 | (upravené 13.9.2012 o 15:00) Karma článku: 13,01 | Prečítané:  3436x

Korán je veriacimi považovaný za slovo Boha, nemenné, neomylné, pravdivé. Pravoverní hlásajú, že obsahuje absolútne všetky fakty týkajúce sa života na Zemi, známe ale aj zatiaľ neobjavené. Jedna jediná chybička by vyvrátila jeho pravosť a božský pôvod. Keby... keby sa ľudia slepo nesnažili ospravedlňovať stovky nezmyslov, ktoré obsahuje. Napríklad, odkiaľ sa berie ejakulát.

V 86. kapitole (súre) At-Tariq, verše 5 až 7 čítame:

 

"Z čeho byl stvořen, nechť člověk posoudí! Stvořen byl z vystříknuté tekutiny, jež z místa mezi bedry a žebry proudí." (Hrbek)

 

Anglická verzia (Sahih International):

"So let man observe from what he was created. He was created from a fluid, ejected, Emerging from between the backbone and the ribs."

 

Boh nevedel, že mužské pohlavné bunky vznikajú v semenníkoch? Od stvorenia človeka ubehlo tak veľa rokov, že Stvoriteľ stratil projekty a zabudol ako jeho stvorenie funguje?? Chudáčik, musel si pomôcť starými gréckymi (chybnými) teóriami o pôvode "tej bielej tekutiny z ktorej sa tvoria deti".

Dnes islamskí šejkovia vymýšľajú dlhé traktáty aby ospravedlnili tisícky nezmyslov Koránu a Sunny. Niektorí tvrdia, že ide o zlý preklad, nesprávne pochopenie a, paradoxne, iní hľadajú dôkazy prečo je ten ktorý nezmyselný text akože pravdivý. Pripomína mi to nekonečné literárne rozbory bez hlavy a päty. Ale občas... väčšinou text znamená presne to, čo sa vňom píše. Ak Mohamed povedal, že ejakulát pochádza z pomedzi rebier a chrbtice, znamená to že veril že ejakulát sa tvorí medzi rebrami a chrbticou. Žiadna tajná supervedecká zakódovaná správa sa nekoná...

...a cisár je nahý.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Náhorný Karabach chce byť veľmocou. Vďaka jeseterom

Chovajú jesetery a chcú sa stať kaviárovou mocnosťou. Zásah z frontovej línie prežili len statočné ryby.

DOMOV

Sťal dve hlavy chobotnice, ale na silných mužov Smeru si netrúfol

Mantinely vidno pri riaditeľoch nemocníc.

EKONOMIKA

Môžu vám zvýšiť cenu uprostred viazanosti, ako to urobilo UPC?

Aj keď človek podpíše viazanosť, nemá istotu, že ju aj dokončí.


Už ste čítali?